TOP 10 nadchodzących gier sportowych

Gry sportowy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Już niebawem na półkach sklepowych pojawi się co najmniej kilka interesujących tytułów, które prawdopodobnie podbiją serca graczy. Sprawdź, czym warto się zainteresować.

Fifa 20

Kolejna odsłona kultowej gry piłkarskiej zbliża się wielkimi krokami. Na ten moment nie mamy jeszcze pełnych informacji o Fifie 20, jednak można się spodziewać, że EA Sports spróbuje wynieść grę na jeszcze wyższy poziom. Bardzo prawdopodobne, że gra otrzyma nową, lepszą oprawę graficzną, a także ulepszoną mechanikę, która wpłynie na jeszcze większy realizm. W Fifie 20 powinniśmy zobaczyć składy na kolejny sezon z uwzględnieniem kilku głośnych transferów. Gra zaoferuje także trzecią odsłonę przygód Alexa Huntera w drodze do sławy.

TOP 10 nadchodzących gier sportowych

Skate 4

Symulator jazdy na deskorolce powraca w zupełnie nowej odsłonie. Czego można spodziewać się po tej grze? Przede wszystkim znacznie ulepszonej oprawy graficznej i podniesionego realizmu podczas wykonywania ewolucji. Cechą charakterystyczną Skate była doskonała oprawa dźwiękowa, dlatego również tutaj możemy się spodziewać wpadających w ucho utworów. Oczywiście w Skate 4 nie zabraknie masy widowiskowych ewolucji i barwnych postaci.

NBA 2K20

Pojawienie się NBA 2K20 zostało już potwierdzone. Studio 2K po raz kolejny wprowadzi na  rynek świetną i wciągającą grę z koszykówką w roli głównej. Nowa wersja na pewno przyniesie ulepszoną mechanikę oferującą lepsze panowanie nad piłką, a także systemem podań. W nowej NBA nie zabraknie widowiskowych ewolucji i znakomitej muzyki. Na tą grę warto czekać!

Trials Rising

Gra zręcznościowa i sportowa w jednym. W Trials Rising będziesz musiał zasiąść za sterami motoru. Grafika 3D i widok charakterystyczny dla platformówek to świetny sposób na pokonywanie wielu przeszkód. Producent postawił na rozbudowane mapy oferujące rozmaite przeszkody i skocznie. Zadanie jest proste - trzeba dojechać bezpiecznie do punktu docelowego. Plusem tego tytułu jest to, że będzie możliwe rywalizowanie ze znajomymi w trybie multiplayer.

Dirt Rally 2.0

Seria Dirt jest przeznaczona dla miłośników rajdów. Twórcy stanęli na wysokości zadania i stworzyli bardzo realistyczny tytuł, który pozwala dosłownie wcielić się w kierowce rajdowego. Mając w domu kierownicę będziesz mógł pokonywać trasy bardzo komfortowo. Oczywiście w nowym Dirt Rally nie zabraknie dobrze znanych tras WRC z takich krajów jak Polska, Australia czy Nowa Zelandia.

Dangerous Driving

W Dangerous Driving postawiono na dużą dowolność w wyborze samochodów, jak i tras. Rozwijając ogromną prędkość będziesz mógł pokonywać kręte trasy i jeździć bokiem. Studio produkcyjne dużą wagę przyłożyło do widowiskowości, dlatego pod tym względem gra samochodowa robi ogromne wrażenie. W tym tytule nie zabrakło rozmaitych trybów pozwalających na rywalizację z innymi graczami.