Recenzja Big Bang Empire

Gry przeglądarkowe od lat cieszą się popularnością wśród tysięcy graczy na całym świecie. Wiele osób nie ma możliwości instalacji dużych gier na swoich komputerach, inni nie chcą wydawać gotówki na pudełkowe tytuły. Dzięki temu branża gier na przeglądarkę nie przestaje się rozwijać.

Obecnie też nie brakuje gatunków i typów gier, w jakie moglibyśmy w wolnej chwili “popykać” za pośrednictwem przeglądarki. Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od rozbudowanych RPG, przez gry strategiczne czy sportowe, strzelanki akcji aż po erotyczne point&click. Do tego ostatniego gatunku należy właśnie wybitna produkcja Big Bang Empire.

Big Bang Empire jest niezwykle popularną erotyczną grą przeglądarkową. Fabuła gry opowiada o trudach i przyjemnościach branży erotycznej. Wcielamy się tutaj w amatora na początku swojej kariery w branży. W trakcie rozgrywki będziemy musieli wykonywać setki zadań. NIektóre z nich będą łatwe i przyjemne, inne z kolei dość trudne i wymagające.

Recenzja Big Bang Empire

Big Bang Empire jest w pewnym sensie symulatorem kariery w branży erotycznej. Od żółtodzioba poprzez popularnego aktora, aż do właściciela doskonale prosperującego studio. Będziemy podejmować dziesiątki różnych fabularnych zadań i misji. Na samym początku rozgrywki oczywiście będziemy tworzyć swoją postać. Trzeba tu pamiętać, że atrakcyjny i seksowny wygląd jest w tej branży kluczem do wielu drzwi.

W Big Bang Empire spotkać można postacie wzorowane na popularnych aktorach porno. Fabuła jest dość ciekawa, zadania niekiedy wymagające, jednak wszystko okraszone jest sprośnym humorem. Big Bang Empire zapewnia rozrywkę na kilka godzin, zwłaszcza osobom, które lubią tak niegrzeczne motywy. Z całą pewnością warto poświęcić chociaż chwilę i poznać grę Big Bang Empire.