Nasze gry przeglądarkowe online, w które możesz zagrać z przyjaciółmi

Gry przeglądarkowe nie wymagają żadnej instalacji, a także mocnego komputera. Liczba tytułów dostępnych online jest ogromna. Sprawdź, w którą grę zagrasz ze swoimi przyjaciółmi.

League of Angels III

Jedna z ciekawszych gier MMO RPG została osadzona w fantastycznym świecie. Największe zmiany w porównaniu poprzednich części to lepsza grafika, a także dopracowana mechanika. League of Angels III stawia mocno na rozwój postaci i jej ekwipunku. Razem ze swoimi przyjaciółmi przemierzaj krainę i walcz z siłami zła. Wspólnie macie szansę na odniesienie sukcesu!

Throne: Kingdom at War

Miłośnicy średniowiecznych klimatów nie przejdą obojętnie obok Throne: Kingdom at War. Wyjątkowo ciekawa fabuła i ogromne możliwości rozbudowy umożliwiają atakowanie przeciwników, a także obronę. Dołączając do klanu lub gildii wspólnie ze znajomymi i innymi graczami rozpoczniecie podboje na ogromną skalę. Gra strategiczna to absolutna czołówka przeglądarkowych tytułów online.

Realm of Warriors

Realm of Warriors to przeglądarkowa gra osadzona w starożytnych Chinach. Zupełnie odmienny klimat od typowych MMO RPG sprawia, że jest to bardzo ciekawa propozycja. Do wyboru są trzy zróżnicowane klasy, a także przepiękne lokacje. Oczywiście Realm of Warriors umożliwia wspólną rozgrywkę ze znajomymi. Doskonałą oprawę dopełnia świetna muzyka.

OGame

Kosmiczne klimaty i strategiczny charakter to główne cechy OGame. W rozbudowanym uniwersum czekają planety, surowce oraz elementy pozwalające na rozbudowę. Wchodząc w sojusz ze swoimi znajomymi i współpracując z nimi będziesz mógł szybciej się rozwijać i atakować rywali. Ważnym elementem jest także obrona, dlatego trzeba bardzo dobrze się do tego przygotować. W OGame bardzo ciężko nawet o chwilę nudy.

Vikings: War of Clans

Tak rozbudowanej gry osadzonej w świecie Wikingów jeszcze nie było. Bardzo rozbudowane MMO jest nastawiony na rozwój swojego miasteczka i podbój dostępnych na mapie terenów. Ciekawe i rozwojowe zadania umożliwiają szybkie zdobycie nowych umiejętności. Mając obok siebie sojuszników zdecydowanie łatwiej zmierzysz się z innymi Jarlami. Gwarantujemy, że w ten tytuł będziesz grał przez wiele godzin.

Pokemon Showdown

Nasze gry przeglądarkowe online, w które możesz zagrać z przyjaciółmi

Świetny symulator dla wszystkich fanów Pokemonów. Gra skupia się przede wszystkim na walkach sympatycznych stworków. Tylko w tym tytule możesz stworzyć swój własny zespół i rywalizować z innymi. Wybór poszczególnych Pokemonów jest ogromny! W Pokemon Showdown są organizowane również turnieje, gdzie można pokazać pełnię swoich umiejętności.

One Piece Online 2

Druga odsłona gry przeglądarkowej online zbudowanej w klimacie Anime podbiła serca wielu graczy. Przemierzając statkiem czekające na Ciebie krainy musisz rekrutować załogę i odkrywać skarby. W One Piece Online 2 nie zabraknie widowiskowych pojedynków o miano Króla Piratów. Razem z towarzyszami zaliczaj zadania i rozwijaj ekwipunek, jak i bohaterów.