Najlepsze gry wojenne ranking na 2018

Gry wojenne przepełnione są ogromną ilością akcji i niepowtarzalnego klimatu. Sprawdź, który tytuł okazał się najlepszy w 2018 roku. 

8.  Gears of War 2

Prawdziwy klasyk gatunku. Mimo upływu lat gra wojenna wciąga bez opamiętania, dzięki swojej rozbudowanej fabule, a także bardzo intuicyjnej mechanice. Rozpra-wić się z przeciwnikami można na wiele różnych sposobów i to największy atut Gears of War 2. Wciąż warto sięgnąć po tą grę!  

7. This War of Mine

Gry wojenne przyzwyczaiły nas do widoku z pierwszej lub trzeciej osoby. This War of Mine podchodzi do tej tematyki w zupełnie inny sposób. Oprawa graficzna, jak i ste-rowanie nawiązuje do typowych platformówek. Tego nie można uznać jednak za wa-dę. Wręcz przeciwnie w polską produkcję gra się wyjątkowo dobrze!  ]

6. World of Tanks  

Darmowa gra wojenna skupia się na walkach czołgów. Od pierwszej minuty można poczuć tutaj klimat II Wojny Światowej. World of Tanks ma całą gamę historycznych pojazdów, które można w dowolny sposób modyfikować. Ogromna społeczność gra-czy, różne tryby i świetne sterowanie, to tylko niektóre zalety tego tytułu.  

5. Sniper Elite 4 

W porównaniu do poprzednich odsłon Sniper Elite 4 może pochwalić się odświeżoną szatą graficzną. Walka z przeciwnikami z dystansu jest ciekawym rozwiązaneim. Różne lokacje i zróżnicowane misje wyróżniają tą grę wojenną na tle konkurencji. Dla każdego fana tego gatunku, to pozycja obowiązkowa.  

4. Planetside 2 

Planetside 2 to przede wszystkim doskonały multiplayer. Pierwszosoobowa strzelan-ka osadzona w futurystycznym klimacie cechuje się dużą grywalnością. Duże możli-wości rozbudowy i ulepszania postaci, a także spora społeczność sprawiają, że Pla-netside 2 jest tytułem na co najmniej kilkaset godzin.  

3. Wolfenstein II: The New Colossus  

Seria z bogatą historią po sukcesie poprzedniej części powraca, aby przenieść nas do Stanów Zjednoczonych. Alternatywna wizja historii, w której wygrali naziści jest wciąż niezwykle wciągająca. Sama walka B.J Blazkowiczem dostarcza sporo frajdy. W The New Colossus poszerzono arsenał dostępnych broni i ulepszono grafikę. Taki ruch to zdecydowanie strzał w dziesiątkę ze strony producentów.  

2. Call of Duty: Black Ops III  

W trzeciej odsłonie najpopularniejszej serii gier wojennych producenci skupili się na rozgrywce na sieci. To, co dotychczas było najsłabszą stroną Call of Duty stało się jego siłą. Dzięki nowemu podejściu gra wprowadza duży powiew świeżości i dla tego dla osób, które szukają multiplayera wojennego nowej generacji, to wybór ideal-ny. Black Ops jest świetny zarówno do samodzielnej, jak i drużynowej gry.  

1. Battlefield I  

Najlepsze gry wojenne ranking na 2018

Mimo że w sklepach można znaleźć nowszego Battlefielda V, to właśnie jedynka była dużym przełomem w całej serii. Studio EA Dice zdecydowało się na osadzenie historii w czasach I Wojny Światowej. W tej konwencji stworzono pojazdy, arsenał broni i wygląd postaci. Całkiem ciekawa, jak na Battlefielda kampania fabularna i wyborny multiplayer. Po dość przeciętnym Hardline w końcu otrzymaliśmy grę wojeną z praw-dziwego zdarzenia.