Najlepsze gry sportowe grudzień 2018

1. Fifa 19

Bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych gier piłkarskich. Najnowsza odsłona gry sportowej może pochwalić się dopracowaną grafiką, jak i mechaniką. Gracze ten tytuł doceniają za rewelacyjny tryb Ultimate Team, który pozwala na grę po sieci ze znajomymi i budowanie własnych, wymarzonych składów.

Najlepsze gry sportowe grudzień 2018

2. Ea Sports UFC 3

Cała śmietanka zawodników MMA w jednym tytule. Gra sportowa zachwyca swoim realizmem i nową technologią Real Player Motion. Niezależnie od tego czy walczysz w parterze, czy stójce, to zabawa jest cały czas tak samo wciągająca. To zdecydowany top w rankingu gier sportowych.

3. Pro Evolution Soccer 2019 

Największy konkurent Fify wciąż jest świetnie oceniany przez graczy. Miejsce kultowego PES-a jest nieprzypadkowe, ponieważ zarówno grafika, jak i system rozgrywki potrafią wciągnąć na długie godziny. Ta gra sportowa dalej ma wiele do zaoferowania.

4. NBA Live 19

Gra sportowa w porównaniu do edycji z ubiegłego roku została jeszcze bardziej dopracowana. Ogromna ilość zespołów, możliwość gry ze znajomymi czy doskonała oprawa dźwiękowa - to tylko kilka argumentów stawiających ten tytuł w gronie najlepszych.

5. Pro Cycling Manager 2018

Miłośnicy kolarstwa mogą poczuć, jak to jest prowadzić ekipę kolarską. Bardzo dobra oprawa i ogromna ilość możliwości sprawiają, że każdy miłośnik sportu będzie grał w ten tytuł z dużą przyjemnością.

6. WWE 2K19

Wrestling to jeden z najbardziej widowiskowych sportów na świecie. Kreowanie pojedynków z największymi gwiazdami w roli głównej to absolutny strzał w dziesiątkę. Ta gra sportowa ma w sobie to coś!

7. Football Manager 2019

Zarządzanie drużyną jest równie przyjemne, co gra na boisku. W najpopularniejszym menadżerze piłkarskim ponownie można zatracić się w pozyskiwaniu nowych zawodników, odkrywaniu prawdziwych gwiazd u ustawianiu drużyny marzeń. Spraw, aby Twój zespół funkcjonował jak szwajcarski zegarek.

8. Madden NFL 19

Futbol amerykański najwyższej klasy z doskonałą oprawą graficzną. EA Sports po raz kolejny udowadnia, że na robieniu gier sportowych zna się jak mało kto. Jeszcze większe tempo rozgrywki i doskonała kontrola nad zawodnikiem. Tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć na własnej skórze.

9. Tennis World Tour

Rozbudowany tryb dla jednego gracza i świetny multiplayer wyniosły produkcję studia Breakpoint na wysokie miejsce w rankingu gier. Na tle wielu produkcji sportowych ten tytuł wyraźnie się wyróżnia.

10. R.B.I Baseball 18

Grając w tą grę sportową można naprawdę polubić baseball i lepiej zrozumieć jego zasady. Producenci wypuścili grę na praktycznie wszystkie dostępne platformy, dlatego każdy może spróbować swoich sił w odbijaniu piłki. R.B.I Baseball kładzie ogromny nacisk na realizm.