Najlepsze gry logiczne

Gry logiczne są wspaniałą rozrywką, ale również i ćwiczeniem naszego umysłu. Pomagają rozruszać szare komórki, wpływają na koncentrację, wspomagają naszą logikę oraz kreatywność. Gry takie szczególnie polecane są młodszym graczom, ponieważ rozwijają ich umysł. Mimo to, gry logiczne lubią wszyscy! Przedstawiamy ranking pięciu najlepszych gier logicznych jakie kiedykolwiek powstały według nas:

  • SĄSIEDZI Z PIEKŁA RODEM – gra uwielbiana przez wszystkie pokolenia. Cechuje ją wyjątkowy humor, kreskówkowy klimat i ciekawa ścieżka dźwiękowa. Pod tą barwną oprawą kryje się gra logiczna, polegająca na uprzykrzaniu życia sąsiadom. Nasz bohater jest uczestnikiem reality show i jego zadaniem jest zrealizowanie zadań polegających na robieniu żartów i psikusów, jednocześnie musi uważać na czekające na jego drodze niebezpieczeństwa.  Trzeba się nieźle nakombinować, aby zaliczyć zadanie!
  • CRAZY MACHINES 3 – ciekawa gra, w której zadaniem jest konstrukcja niezwykłych maszyn, które muszą pełnić określone funkcje. Należy do tego użyć dostępnego zestawu części. Działają one na zasadzie domina. Nie ma jednego określonego sposobu na rozwiązanie, co czyni rozgrywkę bardziej kreatywną i ciekawszą.

Najlepsze gry logiczne

  • BODY OF EVIDENCE – wyjątkowo niecodzienna gra polskiego pochodzenia. Gracz wciela się w rolę mordercy, który musi zatrzeć ślady popełnionego przestępstwa. Zmuszony jest pozbyć się ciała, posprzątać krew a przy okazji odciągnąć uwagę ludzi, którzy pukają do jego drzwi.
  • THE ROOM – to niezwykle oryginalna propozycja dla fanów nieco bardziej mrocznych klimatów. Akcja gry toczy się w tytułowym pokoju. Znajduje się tam bardzo skomplikowany sejf. Do zadań gracza należy rozwiązanie szeregu zagadek logicznych i dostanie się do zawartości sejfu.
  • THE TURING TEST – gra, która spodoba się w szczególności fanom science – fiction. Gracz wciela się w postać astronautki Avy Turing, która zostaje wysłana w kosmos, aby zbadać odkryte, obce formy życia – na pozór wydające się niegroźnym znaleziskiem.