Najlepsze gry, których nie trzeba pobierać na komputer

Liczba gier dostępnych bez konieczności pobierania na komputer jest ogromna. Zaczynając od prostych mini gier po rozbudowane tytuły strategiczne. Sprawdź, w co warto zagrać!

Vikings: War of Clans

Rozbudowana gra MMO jest osadzona w świecie Wikingów. Zasady w tym tytule są bardzo proste. Musisz rozwijać swoją wioskę, aby w pewnym momencie zacząć atakować przeciwników i zdobywać kolejne ziemie. Rozwój postaci, jak i osady stoi na bardzo wysokim poziomie. To tytuł na długie godziny, który nie pozwoli ci się znudzić ani na moment.

Throne Kingdom at War

Władanie wielkim królestwem nie należy do łatwych zadań, jednak w przypadku Throne Kingdom at War można bawić się naprawdę świetnie. Ciekawe i zróżnicowane sprawiają, że gra jest bardzo różnorodna. Pozyskiwanie surowców, ulepszanie wojska, a także emocjonujące starcia są jednymi z największych zalet tego tytułu.

Up Hill Racing 2

Chcesz oderwać się od gier MMO? W takim razie wybierz Up Hill Racing 2 i przemierzaj rozmaite trasy samochodem terenowym. Sterowanie ogranicza się w zasadzie do dwóch przycisków, dlatego nawet dzieci świetnie odnajdą się w tej grze. Prosty tytuł z ładną oprawą graficzną jest doskonały na wolne chwile.

Cut the Rope 

Gra, która podbiła telefony komórkowe teraz jest dostępna w wersji przeglądarkowej. Twoim zadaniem jest nakarmienie sympatycznego stworka. Aby to zrobić musisz odcinać liny na których są umieszczone cukierki. Gra nie należy do trudnych, jednak każdy kolejny poziom wciąga coraz bardziej.

Pac Man

Najlepsze gry, których nie trzeba pobierać na komputer

Gra ciesząca się ogromną popularnością jest dostępna bez konieczności pobierania. Wykorzystując strzałki na klawiaturze musisz sterować tytułowym bohaterem i zjeść wszystkie znajdujące się na planszy kulki. Jednak musisz uważać na kolorowe duchy pojawiające się w różnych częściach mapy. Trafienie na niego sprawi, że będziesz musiał rozpocząć jeszcze raz całą grę.

Kingdom Rush

Jedna z najlepszych gier, której nie trzeba pobierać na komputer. W Kingdom Rush musisz toczyć bitwy przy pomocy swoich wojsk. Na drodze czekają niebezpieczne potwory, dlatego umiejętności dobrego planowania są bardzo ważne. Buduj wieże obronne, rozmieszczaj żołnierzy i broń się przed najeźdzcami. Każda plansza jest zróżnicowana i jednocześnie wymagająca. Każdy gracz może wybrać jeden z trzech poziomów trudności. 

Tribal Wars

Darmowa gra przeglądarkowa charakteryzuje się prostą lecz jednocześnie ładną grafiką. To co wyróżnia ten tytuł na tle innych, to przede wszystkim bardzo rozbudowany świat. Gra strategiczna jest osadzona w czasach średniowiecznych. W Tribal Wars 2 będziesz toczyć bardzo widowiskowe bitwy w systemie PvP. Rozbudowa królestwa jest wciągającym zadaniem, a rozwój postaci pozwala na szybkie rozprawienie się z przeciwnikami. Obok tej gry nie można przejść obojętnie!