Najlepsze darmowe gry MMO

Darmowe gry MMO potrafią dostarczyć równie dużo frajdy, co płatne wersje. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze tytuły, w które zagrasz zupełnie za darmo. Sprawdź najlepsze gry MMO!

1. World of Tanks

Jedna z najpopularniejszych gier MMO swoim wojennym klimatem urzekła miliony graczy na całym świecie. Ogromna ilość pojazdów do wyboru, możliwość gry ze znajomymi, a także bardzo urozmaicone tryby rozgrywki, to tylko niektóre zalety tej gry. World of Tanks to zdecydowanie najlepsza darmowa gra MMO.

2. Dota 2

Każdy, kto lubi darmowe gry MMO musi spróbować swoich sił w Dota 2. Tylko tutaj możesz piąć się po kolejnych poziomach i zdobywać cenne doświadczenie. Razem ze znajomymi stań do walki. Możliwości tego tytułu są praktycznie nieograniczone, dlatego gracze tak bardzo go lubią.

3. Might&Magic Online

Darmowe MMO stworzone przez Ubisoft bierze to co najlepsze z wcześniejszych gier z serii Heroes. Dla osób, które grały w piątą i szóstą część Heroes of Might&Magic docenią wiele nawiązań i bardzo znajomy tryb rozgrywki. W ten tytuł po prostu trzeba zagrać!

4.Tera

Wydana w 2012 roku darmowa gra MMO jest osadzona w świecie fantastyki. Widok z perspektywy trzeciej osoby umożliwia jeszcze dokładniejsze zagłębienie się w świat Tery. Rozbudowany system walki oraz rozwoju postaci został doceniony przez graczy. Dla fanów prawdziwego MMO ten darmowy tytuł to nie lada gratka.

5. Age of Conan: Unchained

Age of Conan: Unchained to darmowa gra MMO, która zdobyła wiele prestiżowych nagród. Co przekonało graczy do wybrania akurat tego tytułu? Mimo upływu lat oprawa graficzna wciąż jest doskonała. Dzięki różnorodności klas każdy może wybrać swoją własną ścieżkę. Prawdziwą wisienką na torcie jest walka z potworami.

6. LotR Online

Władca Pierścieni kojarzony jest ze znakomitych książek i ekranizacji filmowych. LotR Online ponownie przenosi graczy do Śródziemia, gdzie czeka wiele niebezpieczeństw. Darmowa gra jest świetna nie tylko dla fanów serii. Miłośnicy solidnego MMO docenią wiele rozbudowanych elementów dających przyjemność z rozgrywki.

7. Star Wars: The Old Republic

Sagi Gwiezdne Wojny nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Darmowa gra typu MMORPG umożliwia branie udziału w międzygwiezdnych potyczkach. W odróżnieniu od innych gier, The Old Republic wyróżnia się bardzo ciekawą i jednocześnie rozbudowaną fabułą. To czyni ją jedną z najciekawszych gier dostępnych całkowicie za darmo.

8. Dauntless

Mocną stroną tej darmowej gry MMO jest przede wszystkim tryb kooperacji pozwalający na współpracę ze znajomymi. W tym tytule nie będziesz nudził się ani przez minutę. Tylko tutaj czekają na Ciebie wymagający przeciwnicy, ciekawe zadania, ale również cały arsenał broni. Dauntless to bardzo dobrze oceniania gra MMO, dlatego nie bez powodu znalazła się w tym zestawieniu.

9. Neverwinter

Typowe MMORPG stworzone na bazie gry Dungeons&Dragons pozwala wciągnąć się na długie godziny. Bogata w rozmaite wątki historia sprawia, że z każdym kolejnym etapem odkrywamy wspaniały świat przepełniony fantastyką. Intuicyjne sterowanie i ładna grafika to ogromna zaleta Neverwinter. Każdy gracz może spróbować tej darmowej gry, dzięki małym wymaganiom sprzętowym.

10. Total War Arena

Najlepsze darmowe gry MMO

Starożytny Rzym, Juliusz Cezar, Sparta na czele z Leonidasem. Jeden z najciekawszych okresów historycznych pozwoli Ci wcielić się w daną frakcję, aby wraz z nią zwyciężyć w niejednej bitwie. Total War Arenę trzeba docenić za dopracowanie nawet najdrobniejszych szczegółów.