Najciekawsze exclusivy na PlayStation

Wiele gier dostępnych jest na różne platformy. Jednak czasami producenci chcą wyróżnić swoich najwierniejszych graczy, oferując im gry dostępne tylko na jedną platformę. Gry takie nazywane są “exclusive”. Dzisiaj przejrzymy kilka różnorodnych pozycji dostępnych wyłącznie na PlayStation 4! Oto kilka najpopularniejszych i najchętniej rozgrywanych ekskluzywnych pozycji dla PlayStation.

  • LITTLEBIGPLANET 3 – gra oprawiona we wspaniałą, bajkową grafikę. Jest świetną rozrywką dla każdego. Zakwalifikować ją możemy jako zręcznościową  przygodówkę. LBP3 przenosi nas do świata wyobraźni, a głównymi bohaterami są Sackboy i jego przyjaciele. Omyłkowo uwalniają Tytanów, którzy zagrażają tej niesamowitej krainie.
  • HORIZON ZERO DAWN – to wciągająca gra akcji.  Fabuła rozgrywa się w czasach upadłej cywilizacji i wielkich zmian na przestrzeni stuleci. Ludzie rozpoczęli życie w zgrupowanych plemionach, ale  nie wszystko cofnęło się w rozwoju. Kontrolę przejęły maszyny, które wyewoluowały i stały się inteligentnymi jednostkami. Gracz wciela się w rolę młodej dziewczyny, która próbuje zrozumieć otaczający świat i zgłębić tajemnicę własnego pochodzenia.
  • SHADOW OF THE COLOSSUS – gra akcji, która cieszy się niebywałą popularnością wśród graczy. Główna postać to Wander – młody chłopak, który stara się przywrócić do życia dziewczynę, poświęconą w zagadkowym rytuale. Aby to osiągnąć, musi zawrzeć pakt z mroczną siłą i stawić czoło niejednemu niebezpieczeństwu.
  • WIEDZA TO POTĘGA – to wesoła, towarzyska gra, która wspaniale sprawdzi się w sobotnie popołudnie na spotkaniu ze znajomymi. Rozgrywka polega na rozwiązywaniu quizów z zakresu najróżniejszych dziedzin kultury i nauki i rozmaitych ciekawostek. Aby móc w nią zagrać, potrzebujemy dodatkowo jedynie smartphona z zainstalowaną dedykowaną aplikacją.
  • GRAN TURISMO SPORT –to gra polegająca na wyścigach samochodowych w sieci.
    Najciekawsze exclusivy na PlayStation
    Do dyspozycji gracza są samochody zarówno wyścigowe, jak i modele koncepcyjne oraz w wersji fabrycznej. Dostępne są fikcyjne i autentyczne tory. Prawdziwa gratka dla każdego automaniaka!